آلومینیوم در ساخت و ساز: پنج ساختمان معروف

September 28, 2022
آخرین مورد شرکت آلومینیوم در ساخت و ساز: پنج ساختمان معروف

با توجه به ویژگی های فراوانی که دارد،آلومینیومبه طور گسترده در صنعت ساختمان استفاده می شود.در این نسخه از وبلاگ آلومینیوم BS، نگاهی به پنج ساختمان معروف از سراسر جهان انداخته ایم که همه آنها ازآلومینیومدر ساخت آنها

1. گالری هنری آلبرتا در ادمونتون، کانادا.این ساختمان زیبا که یکی از بزرگترین گالری های هنری عمومی کانادا است، بیش از 6000 اثر هنری را در خود جای داده است.این ساختمان در یک روبان در مقیاس بزرگ که از آن ساخته شده است پیچیده شده استآلومینیوم، ایجاد زیبایی منحصر به فرد و فراموش نشدنی.

2. حکیم در گیتسهد، انگلستان.فضایی چند منظوره که برای همه چیز از کنسرت های راک گرفته تا کنفرانس های سیاسی مورد استفاده قرار گرفته است، Sage در سال 2004 افتتاح شد و بلافاصله تبدیل به یک نقطه عطف نمادین شد.ساخته شده با استفاده ازآلومینیومو شیشه، شکل غیرعادی ساختمان باعث شده است که به آن "آرمادیلو" لقب داده شود.

3. سالن کنسرت والت دیزنی در لس آنجلس، ایالات متحده آمریکا.این ساختمان خانه ارکستر فیلارمونیک لس آنجلس است و میزبان رویدادهای موسیقی متنوعی است.راآلومینیومبه عنوان پوست ساختمان استفاده شده است مات و در نتیجه یک جلوه بصری قابل توجه است.

4. ساختمان کرایسلر در نیویورک، ایالات متحده آمریکا.تا زمانی که ساختمان امپایر استیت ساخته شد، ساختمان کرایسلر با تقریباً 319 متر بلندترین ساختمان در جهان بود: تا به امروز، ساختمان کرایسلر بلندترین ساختمان آجری جهان با اسکلت فلزی باقی مانده است.آلومینیومهمچنین برای مقاصد تزئینی استفاده می شود و هم پوشش و هم زیور آلات را فراهم می کند.

5. Atomium در بروکسل، بلژیک.آتومیوم که در اصل برای نمایشگاه جهانی بروکسل در سال 1958 ساخته شد، اکنون یک موزه را در خود جای داده است.این ساختمان با ارتفاع کمی بیش از 100 متر، از 9 کره تشکیل شده است که درآلومینیومو توسط لوله ها به هم متصل می شوند: این عناصر با هم شکل یک سلول بلوری آهنی را تشکیل می دهند.